Tatéři

Sarka.ink

Rozhodla jsem se dělat to, co mě baví, a tak jsem se dostala k tetování. Kreslím, maluju a tvořím od mala, mám vystudovaný grafický design a našla jsem práci, které mě naplňuje. 

Na tetování se mi líbí to, že umí vykouzlit úsměv budoucímu majiteli. Ať už se jedná o první tetování či překrytí staršího, tak celkový dojem tvoří atmosféra a osobní přístup ke každému z Vás. Neboj se mě oslovit se svým nápadem, ráda ti pomohu se splněním přání. 

Tetováním se zabývám od roku 2019. Studio Ink House jsem založila v roce 2021.

Co tetuji? Popravdě? Mám ráda výzvy a ráda se učím novým stylům. Můj oblíbený styl tetování je abstrakce a freehand kombinovaný s reálnými prvky, popřípadě barevným akvarelem. Mám ráda dotwork, ale nebráním se ani realistice, na které momentálně pracuji.

Kontakt

Trebiga

Od mala mě lákala výtvarná umění a zkoušení různých výtvarných technik, když jsem měla možnost si tetování prvně vyzkoušet, hned mi bylo jasné, že u toho chci zůstat. Byla to láska na první pohled! Začínala jsem technikou handpoke, které se v menší míře věnuji dodnes. Postupně jsem se ale dostala i ke strojku, který nyní preferuji. 


Miluji jemné přírodní motivy s tenkými linkami, dotwork a nebráním se ani abstraktnějším kouskům. 

Těším se na vás! 

Karolina Ostrowska
Tetuji od roku 2018, kdy jsem se začala učit v jednom tetovacím studiu v Polsku, odkud pocházím. Uměním se zabývám od mala, ale tetování kompletně převrátilo mou zkušenost s uměním a stala se z toho srdeční záležitost.
 
Jaké styly tetování dělám? Nejraději mám dotwork, black and white nebo s trochou barevného nádechu. Ráda však dělám i více ženská a jemná tetování nebo i temnějsí, kde je většínkontrast. Mé oblíbené náměty na tetování jsou květiny, rostliny, zvířata, brouci – vše spojené s přírodou. Jsem však otevřená i vašim dalším nápadům. Nejsem limitována svým stylem – moc ráda se s tebou pobavím o tvých nápadech.
 
V tetování je pro mě nejdůležitější věcí vytvořit unikátní kus umění, z kterého bude mít klient radost, bude jej hrdě nosit a stane se jeho součástí.
 

I’ve been tattooing since 2018 when I started tattoo apprenticeship back in Poland where I come from. I’ve been creating art since I was a kid but tattooing turned out to be completely outstanding experience which I feel in love instantly.

What styles do I create in? My heart belongs completely to dotwork tattoos, black and white or with color accent. Not only do I enjoy making delicate and feminine pieces but also more contrasted and darker ones. My favourite themes for tattooing are plants, flowers, animals, bugs – everything related to nature, but I’m also open to any other topics. What’s more I’m not limited to my style only and I’ll gladly discuss with you your ideas. 

For me in tattooing the most important thing is to create a unique piece of art with it’s own and to make customer happy and proud of having his dreamed tattoo becoming part of him.

Madellisa.tattoo

Jsem ráda, že mám možnost dělat to, co mě opravdu baví. Už na střední škole, kde jsem studovala grafiku a animaci, jsem toužila po tom, držet v ruce strojek. A po následném vystudování malby a kresby jsem se do toho konečně pustila. 

Tetování mě naplňuje. Mám vždy radost, když mohu vytetovat svůj vlastní návrh, který se někomu zalíbil.
 
Ráda tetuji hlavně lineární styl dohromady s dotworkem. Jsem však otevřená všem dalším stylům tetování a ráda si vyzkouším něco nového. Budu se těšit až spolu dohromady vytvoříme kousek umění.
Tallitatts

Tetuji od roku 2017 a za tu dobu jsem si vyzkoušela mnoho různých stylů. Nejvíce mi vyhovují tenké linky a barvy. Můj styl se po x letech změnil a nyní upřednostňuji tetování krásných, elegantních floristických motivů a občas k nim ráda přidám mladou slečnu nebo astrologické znamení. Od doby, co mám ráda krystaly a spirituální témata, tak si moc užívám tvořit tento druh umění.

Má láska k olejové malbě mě přiblížila k realistickému tetování v barvě, ve kterém se neustále zlepšuji a brzy vám ukážu výsledky.

I’ve been tattooing since 2017 and I’ve tried many different styles, but now I’m in love with thin lines and colours. My style has changed in years and now I prefer to make a beautiful and elegant floristic tattoos. Sometimes I like to add a beautiful young lady and astrology sign.

I love crystals and spiritual themes and I enjoy creating art with those themes.

My love for oil paintings is bringing me closer to realistic colour tattoos. I’m getting better in this style and soon I will show you the results.