Zenklova 162/220, Praha 8 - Kobylisy

Ink House

Vítej na stránkách pražského studia! U nás najdeš osobní přístup s přátelskou atmosférou, kde si můžeš vybrat z několika stylů tetování. Od abstrakce, přes realistiku a doporučíme ti toho nejlepšího pro splnění přání.

Ink house tattoo logo

Tatérky

U nás ve studiu se můžeš objednat na tetování strojkem nebo piercing.

Momentálně jsme téměř kompletní parta a hledáme k nám posledního.
Pokud to čteš a hledáš volné místo, kde tvořit, klikni na „Volné křeslo“ pro více informací.

Práce našich tatérů
Jak nás hodnotí naši klienti

Recenze

Ptali jsme se naších klientů, jak s námi byli spokojení. Tady jsou jejich reakce.

Ink House
4.9
Na základě 70 recenzí
powered by Google
Barbora FabiánováBarbora Fabiánová
18:55 16 Jan 23
Byla jsem dnes u paní Gabči - trebiga a jsem nad míru spokojená! Byla jsem ze začátku trochu nervózní, ale povídaly jsme si během tetování a úplně jsem zapomněla na ten nepříjemný pocit. Bylo to velmi příjemné posezení, paní je strašně milá, ochotná a hlavně šikovná! To co dokázala na mé ruce nechápu ještě teď. Vysvětlila mi a dokonce mi i napsala do zpráv jak se o tetování starat, abych to vše udělala tak jak se má. Ke konci mi i poslala fotku, kterou jsem přiložila a na druhé si všimněte stínování. Na příští tetování jedině k paní Gabče!
Daniela ČernáDaniela Černá
14:56 18 Nov 22
Slečna Michaela mi perfektně udělala 3 piercingy. Doporučuji všemi deseti. Je milá a velmi ochotná. Vždy si vyslechla mé přání a nikdy nebyl problém se na něčem domluvit.
Tea Kol.Tea Kol.
19:26 14 Oct 22
Byla jsem v Ink House na piercingách. Slečna moc příjemná, krátká (cca 3 min.) čekací doba a cena oproti několika jiným studiím nízká. Dostala jsem ponaučení a brožurku o tom, jak se o piercingy starat a když jsem měla problém, slečna poradila přes zprávy. Kdybych chtěla další piercing, nejdu jinam!
Aneta AndršováAneta Andršová
08:38 21 Sep 22
Chtěla bych poděkovat konkrétně tatérce Gabče - Trebiga. Skvělý přístup, originální návrhy na míru a kérky, které sklízejí všude úspěch a sama se na ně nemohu nakoukat. Křehké, jemné, ženské …výsledek vždy předčí moje očekávání. Krásné podtrhnutí osobnosti. Těším se na další 🙂
Nela PencevaNela Penceva
10:21 17 Jun 22
Úžasný tetovací salón, osobní přístup, pohodová atmosféra, maji vynikající kávu, slečna ještě běžela koupit mléko. Profesionální po všech stránkách, vše vydezifinkovane, krém na ošetření je zdarma a moje taterka Jana dokonce studovala anatomii berušky, aby vypadala jako živá. Lepší přístup jsem ještě nikde nezažila, dokonce jdu na "kontrolu", zda se správně zahojilo a případně doplnění, kdyby vypadl kousíček barvy♥️♥️♥️. Rozhodně se chystám na další návštěvu u slečny Jany, která je známá pro svůj perfekcionalismus a vášní pro zvířata. Jen ta fotka co jsem přidala není příliš kvalitní. Sama sebe ještě navíc levou rukou fotit moc neumim🙈
js_loader